Відвідування Авангардівської селищної ради Одеського району Одеської області

Аліреза Пахлеванзаде, директор Благодійної організації «Благодійний фонд розвитку та допомоги «Міжнародні горизонти», разом із видатним американським громадським діячем, благодійником, головою Української місії Міжнародної організації «Життєві ресурси» Джоном Кахельманом, відвідали Авангардівську селищну раду в Одеському районі Одеської області.

Зустріч була спрямована на обговорення роботи інституцій Авангардівської громади, зокрема шкіл, дитячих садків та Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та потреб громади в умовах війни.

Також делегація оглянула будівництво укриття біля дитячого садка “Мадагаскар” та завітала до готової до відкриття, новозбудованої школи.

Протягом тривалого часу Міжнародна благодійна організація «Життєві ресурси» тісно співпрацює з Благодійною організацією «Благодійний фонд розвитку та допомоги «Міжнародні горизонти», директором якого є Аліреза Пахлеванзаде, який став ініціатором цього візиту Джона Кахельмана до Авангардівської громади для подальшої співпраці.

Щиро дякуємо за підтримку та допомогу у цей складний для України час!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top