Гуманітарна місія в Херсонській області 07.10.2023

Україна продовжує переживати важкі часи через конфлікт та внутрішню нестабільність. Проте, в цей час багато людей і організацій відзначаються своєю безмежною добротою і готовністю допомагати тим, хто найбільше потребує підтримки. Однією з таких організацій є Благодійний Фонд Розвитку та Допомоги «Міжнародні Горизонти», очолюваний Алірезою Пахлеванзаде. «Міжнародні Горизонти» разом з іншими благодійними організаціями відправилися в Херсонську область для надання гуманітарної допомоги нужденним.

Головною метою цієї гуманітарної місії було надати підтримку населенню, яке постраждало від конфлікту та було змушено виживати у критичних умовах і шукати безпеки та притулку. Аліреза Пахлеванзаде приєднався до цієї місії разом з Христюк Вікторією, президентом Благодійної організації «Благодійний Фонд «Світло Допомоги», Джоном Кахельманом, видатним американським громадським діячем і благодійником, головою Української місії Міжнародної організації «Життєві Ресурси», а також іншими волонтерами і небайдужими людьми, які віддали свій час та зусилля для цієї благородної справи.

Під час поїздки в Херсонську область гуманітарні помічники роздавали їжу, воду, медикаменти та інші необхідні речі тим, хто опинився в скрутному становищі. Ця місія мала на меті не тільки полегшити матеріальні страждання, але й підняти дух і вселити надію в тих, хто пізнав усі жахи війни в Україні.

Ці благодійні організації та видатні особистості зробили великий крок у напрямку підтримки та допомоги українському народові в цей важкий момент. Наприкінці подорожі нашим американським гостям (голові Української місії Міжнародної організації «Життєві ресурси» Джону Кахельману, а також координатору Української місії Міжнародної організації «Життєві ресурси» Тетяні Зозулиній) була вручена подячна грамота – визнання їхньої вагомої ролі у забезпеченні допомоги та підтримки, подяка за їхні благородні зусилля та безмежну доброту, яку вони несуть народу України.

Такі гуманітарні акції показують, наскільки важливою є спільна діяльність та підтримка в найважчі моменти. Вони підкреслюють потребу в гуманізмі, взаєморозумінні і спільній праці для досягнення миру та благополуччя. Аліреза Пахлеванзаде, Христюк Вікторія, Джон Кахельман та всі волонтери і благодійники, які взяли участь у цій місії, заслуговують нашої поваги та вдячності за їхню неоціненну роботу в сприянні відновленню та підтримці тих, хто зазнав втрат та страждань. Нехай ці спільні зусилля слугують прикладом та натхненням для інших, і нагадають нам всім, що добро завжди перемагає зло, коли ми працюємо разом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top