Про фонд

Засновники

ПАХЛЕВАНЗАДЕ АЛІРЕЗА

Виконавчий директор

«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОЗВИТКУ ТА ДОПОМОГИ МІЖНАРОДНІ ГОРИЗОНТИ»

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОЗВИТКУ ТА ДОПОМОГИ МІЖНАРОДНІ ГОРИЗОНТИ» є недержавною неприбутковою благодійною організацією, яка створена і діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», інших нормативно-правових актів України та цього Статуту.

Відповідно до статуту Фонду, одними із основних завдань діяльності фонду є фінансування конкретних цільових програм, направлених на духовну і фізичну реабілітацію набувачів благодійної допомоги; пряма матеріальна підтримка громадян, що постраждали внаслідок збройної агресії; безкоштовне надання гуманітарної допомоги (продукти харчування, речі першої необхідності, гігієнічні засоби, одяг) громадянам, що стали жертвами бойових дій та/чи є вимушеними переселенцями із зони бойових дій та ін.

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОЗВИТКУ ТА ДОПОМОГИ МІЖНАРОДНІ ГОРИЗОНТИ» був створений на початку 2022 року, у тому числі, з метою сприяння наданню благодійної допомоги найуразливішим верствам населення, що постраждали внаслідок війни росії проти України.

Діяльність фонду поширюється на всю територію України, але на теперішній час основні зусилля фонду зосереджені на території півдня України.

Наші завдання:

Пряма матеріальна підтримка громадян, що постраждали внаслідок збройної агресії; безкоштовне надання гуманітарної допомоги (продукти харчування, речі першої необхідності, гігієнічні засоби, одяг) громадянам, що стали жертвами бойових дій та/чи є вимушеними переселенцями із зони бойових дій

Мотивувати та мобілізувати суспільство для допомоги людям, що потребують підтримки.

НАШІ ЦІННОСТІ:

Допомога найбільш потребуючим

Ми допомагаємо найвразливішим громадянам нашого суспільства.

Цінність життя

Ми вважаємо життя кожної людини найвищою цінністю. Незалежно від статі, віку та стану здоров’я усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.

Людяність

В усьому, що робимо, ми керуємося любов'ю, людяністю та милосердям.

Професійність та порядність

Ми надаємо висококваліфіковані послуги. Ми дотримуємося принципів чесності, прозорості, етичності та надійності.

Scroll to Top