Зустріч з представниками Одеської обласної державної адміністрації

Аліреза Пахлеванзаде, директор Благодійної організації «Благодійний фонд розвитку та допомоги «Міжнародні горизонти» сумісно з видатним американським громадським діячем, благодійником, головою Української місії Міжнародної організації «Життєві ресурси» Джоном Кахельманом, зустрілися з представниками Одеської обласної державної адміністрації, заступниками голови Одеської ОВА Сергієм Кропивою та Дмитром Радуловим.

Під час цієї зустрічі було обговорено важливі потреби Одеської області у різних сферах і визначено подальші кроки для плідної співпраці. Джон Кахельман завітав до Одеської області для обговорення передачі гуманітарної допомоги, такої як медикаменти, обладнання для реабілітації, продукти харчування, одяг, та засоби гігієни. Він також хотів дізнатися, яка ще допомога може бути необхідною у цей важкий для всієї країни час.

Благодійний фонд розвитку та допомоги “Міжнародні горизонти” щиро висловлює подяку Джону Кахельману за його підтримку та допомогу, яку він надає Україні під час цього складного воєнного періоду.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top