Подяка за участь у проекті «Тижні Добрих Справ 2023»

Щастя і добро – це те, що може змінити світ навколо нас.

Благодійний фонд розвитку та допомоги Міжнародні горизонти був заснований Алірезою Пахлеванзаде з метою сприяти розвитку освіти, медицини та соціального захисту вразливих верств населення. Фонд активно працює у сфері гуманітарного реагування під час воєнного стану, надаючи необхідну допомогу і підтримку постраждалим, а також стимулює розвиток волонтерства, втілюючи ідею того, що кожен може внести свій внесок у благодійництво та покращення життя інших.

Сьогодні «Благодійний фонд розвитку та допомоги Міжнародні горизонти» засновником і виконавчим директором якого є Аліреза Пахлеванзаде, був удостоєний отримати подяку за свій вагомий внесок у забезпечення гуманітарного реагування, розвиток волонтерства, активну громадську діяльність та участь у проекті «Тижні Добрих Справ 2023».

Цей проект став можливим завдяки партнерам та волонтерам, які об’єдналися для того, щоб спільно працювати над розвитком гуманітарних ініціатив, втілити ідею добра та надії. Ми вдячні цьому проекту за можливість об’єднатися та зробити разом щось добре для нашого світу.

Проект «Тижні Добрих Справ 2023» став ще однією можливістю для нашого фонду підтвердити свою відданість гуманітарним цілям та місії благодійної організації. Під час цього проекту він сприяв розвитку різноманітних програм, спрямованих на поліпшення якості життя тих, хто потребує допомоги. Ми намагаємося створити середовище, в якому люди були готові віддавати свій час і ресурси для допомоги іншим. Під керівництвом Алірези Пахлеванзаде «Благодійний фонд розвитку та допомоги Міжнародні горизонти» зміг залучити сотні волонтерів і ресурсів для проектів гуманітарної допомоги та соціального розвитку.

Дякуємо, за вашу неймовірну працю і відданість! Нехай ваша дорога буде завжди освітлена світлом добра та надії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top