Гуманітарна допомога мешканцям Херсону та області 02.09.2023

Ми живемо в часи, коли об’єднані зусилля та готовність допомогти стають основою нашої спільної людяності. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами важливою новиною про те, як Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку та допомоги Міжнародні горизонти» відгукується на виклик, який став перед нами. Наша організація вживає активні кроки для надання гуманітарної допомоги мешканцям Херсона та Херсонської області.

Ситуація в Україні залишається складною, і ми не можемо залишити без уваги тих, хто найбільше потребує підтримки. Завдяки підтримці наших добрих партнерів та великої кількості небайдужих людей, ми змогли зібрати гуманітарну допомогу, яка буде спрямована на полегшення складної ситуації в Херсоні та Херсонській області.

На цей раз у гуманітарну допомогу включено харчові набори, медичні засоби і медикаменти, які допоможуть місцевим медичним установам забезпечити допомогу тим, хто цього потребує, шкільне приладдя для дітей, щоб вони могли продовжувати навчання, не зважаючи на складну ситуацію.

Наша група волонтерів активно працює на терені Херсона та області, щоб доставити цю допомогу нужденним. Ми віримо в силу спільного зусилля та солідарності, і ми закликаємо всіх бажаючих долучитися до цієї ініціативи.

Нехай ця допомога стане світлим промінчиком надії у важкий час для мешканців Херсона та Херсонської області.

Дякуємо вам за вашу доброту та підтримку!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top