Міжнародний день волонтера

Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Свято заснували ще 1985 року з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух почався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

І нехай кажуть, що сучасний світ жорстокий і все в ньому вимірюється грошима, спростуванням цьому виступають добровольці, здатні на безкорисливу допомогу! Волонтерство – це покликання. Небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Це те, що гуртує волонтерів та веде їх вперед. Саме завдяки волонтерам сотні тисяч людей і тварин по всьому світу отримують необхідну допомогу.

Роль волонтерів в Україні зараз, під час війни, важко переоцінити. Волонтери – одні з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає їм, а також українцям на окупованих територіях, часто ризикуючи власним життям. Сьогодні волонтери – найпотужніша частина громадянського суспільства України, а волонтерський рух об’єднує всі міста й громади держави та всі соціальні групи. Це ідея, яка залучає до боротьби за свободу України мільйони людей із різних країн світу.

Вітаємо з Днем волонтера! Зі святом Вас, наші люди з великим серцем! Світ не без добрих людей, і Ви – цьому підтвердження. Завдяки безкорисливій праці, чуйності, згуртованості Вам вдається одразу простягнути руку допомоги тим, хто Вас потребує. Нехай Ваша людяність стане прикладом для інших. Нехай у Вас завжди буде підтримка і можливість творити чудеса. Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене міцним здоров’ям, достатком, турботою та увагою рідних!

Це свято надважливе для України. Бажаємо волонтерам наснаги, чуйності та доброти. Нехай усе, що ви робите, повернеться до вас такими ж добрими справами. Головне на сьогодні — мирного неба та добробуту в родині.

5 грудня, в Міжнародний день волонтерів, голова благодійної організації «Благодійний фонд розвитку та допомоги «Міжнародні горизонти» Аліреза ПАХЛЕВАНЗАДЕ, за плідну співпрацю в наданні гуманітарної допомоги переселенцям та постраждалим від агресії росії, всебічну підтримку Збройних Сил України, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху від початку повномасштабного вторгнення отримав Подяку від адміністрації міста Одеса.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top