Меморандум про співробітництво

Сьогодні хочемо поділитись радісною новиною про важливий крок у розвитку гуманітарної допомоги в Україні. Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку та допомоги міжнародні горизонти» та обласна організація “Товариство Червоного Хреста України” підписали меморандум про співробітництво.

Цей меморандум є вагомим кроком у сприянні благодійних та гуманітарних ініціатив на благо тих, хто потребує допомоги та підтримки в найуразливіших груп населення. Об’єднуючи зусилля, обидві організації спрямовані на те, щоб забезпечити ліпші умови життя, медичну допомогу, освіту та підтримку для тих, хто потрапив у складні життєві обставини.

За допомогою цього меморандуму, «Благодійний фонд розвитку та допомоги міжнародні горизонти» та «Товариство Червоного Хреста України» планують здійснювати спільні проекти, які будуть спрямовані на покращення умов життя малозабезпечених сімей, дітей, літніх людей та вразливих груп населення.

Метою співробітництва є ефективне використання ресурсів, обмін знань і досвіду, а також спільне планування та реалізація гуманітарних проектів та програм. Це дозволить досягти більшого позитивного впливу на суспільство та реалізувати покликання допомагати тим, хто цього потребує.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top